Отдел по образованию Пружанского райисполкома

 

Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

Расписание занятий

Расклад вучэбных заняткаў на II паўгоддзе 2018/2019 н.г.

панядзелак

1 клас 2 клас 3 клас 4 клас
чал. і свет літ.чыт літ.чыт. літ.чыт.
матэм матэм. фіз.кул. і зд. матэм.
фіз.культ бел.мова бел.мова бел.мова
 выяўл.маст. выяўл.маст. матэмат. фіз.кул. і зд
выяўл.маст.

аўторак

г.зд. і сп. лит. чт. матэмат. лит.чтение
бел.мова матэм. ням.мова ням.мова
матэм рус.мова рус.мова рус.мова
бел.літ фіз.кул.і зд. г.зд.і сп матэмат.
 музыка лит. чт. г.зд.і сп.

серада

бел.літ літ.чыт. літ. чыт ням.мова
матэм матэмат. матэм. бел.мова
бел.мова бел.мова бел.мова матэм.
музыка АБЖ ням.мова АБЖ
фіз.кул.і зд. літ.чыт
 чацверг
руск.мова лит.чтение музыка чал. і свет
матэм. рус.мова матэм. матэм.
прац.навуч. фіз.кул. і зд. рус.мова рус.мова
 чал. і свет АБЖ выяўл.маст.
 прац.навуч.

пятніца

бел.літ прац.навуч. лит.чтение лит.чтение
бел.мова матэмат. рус.мова рус.мова
выяўл.маст. рус.мова ням.мова ням.мова
 фіз.культ. г.зд. і сп. чал. і свет прац.навуч
фіз.кул.і зд.
музыка

 

Расклад вучэбных заняткаў на II паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

ПАНЯДЗЕЛАК

мастацтва рус. літ біялогія бел.літ геаграфія дп/мп гісторыя
бел. мова матэм руск.мова ням.мова бел.літ геаграфія хімія
матэм. фіз.кул. і зд. АБЖ фіз.кул. і зд. біялогія р.м./пр.н біялогія
чал. і свет руск.мова геаграфія матэм бел.мова біялогія рус.літ
бел.літ гісторыя матэм бел.мова руск.мова н.м./пр.н. фіз.кул. і зд
мастацтва геаграфія рус.літ фіз.культ. бел.літ
г.зд.і сп. гісторыя

 АЎТОРАК

гісторыя АБЖ бел.літ інфар. 1 гр бел.літ г.зд. і сп. г.зд. і сп.
руск.мова рус.мова ням.мова матэм гісторыя матэм біялогія
бел. мова матэм прац.нав. фізіка матэм біялогія ням.мова
матэм ням.мова прац.нав. руск.мова бел.мова хімія астраномія
ням.мова бел.мова бел.мова хімія фізіка геаграфія матэм
г.зд. і сп. г.зд. і сп матэм біялогія хімія ням.мова інфарм.
фіз.кул.і зд.  бел.літ рус.літ

СЕРАДА

бел.літ бел.мова руск.літ гісторыя матэм фізіка бел.літ
фіз.кул. і зд. матэм гісторыя інфар.2 гр. грамадазн. р.м./н.м. ням.мова
бел.мова ням.мова фізіка бел.мова фіз.культ. матэм руск.мова
матэм гісторыя руск.мова матэм ням.мова бел.мова фізіка
ням.мова мастацтв матэм фізіка руск.мова ням.мова матэм
гісторыя бел.літ ням.мова ням.мова інфарм. бел.літ
г.зд. і сп

ЧАЦВЕРГ

рус.літ руск.літ біялогія біялогія прац.навуч. грамадазн. дп/мп
руск.мова руск.мова матэм матэм. ням.мова р.м./н.м. хімія
матэм геаграфія ням.мова прац.нав. гісторыя матэм матэм
АБЖ матэм хімія руск.мова матэм фіз.культ. бел.мова
прац.нав  прац.навуч. ,бел.літ гісторыя біялогія хімія грамадазн
прац.навуч. рус.літ рус.літ

ПЯТНІЦА

руск.мова біялогія гісторыя рус.літ фіз.культ інфармат фіз.культ.
фіз.культ. ням.мова фізіка геаграфія матэм н.м./пр.нав. матэмат
матэмат. бел. мова матэмат хімія фізіка фіз.культ. гісторыя
ням.мова бел.літ бел.мова матэмат ням.мова р.м./н.м. фізіка
руск.літ матэмат. фіз.культ. мастацтва хімія фізіка ням.мова
фіз.кул. і зд інфармат ням.мова чарчэнне  гісторыя геаграфія
фіз.культ.
СУБОТА
прац.навуч.
прац.навуч.
прац.навуч.

 

Расписание звонков

1 урок   9.00 — 9.45

2 урок   9.55 — 10.40

3 урок   11.00 — 11.45

4 урок   12.05 — 12.50

5 урок   13.10 — 13.55

6 урок   14.05 — 14.50

7 урок   15.00 — 15.45